Fotografia noworodkowa oferta

CENNIK

31 copy janek 54 copy 47 copy

No i jest! przyszedł ten dzień, kiedy usłyszeliście najpiękniejszy krzyk swojego Maleństwa, te malutkie stópki taaaak szybko rosną...mamy tylko kilka krótkich chwil, żeby zapamiętac ten czas.

Moje sesje noworodkowe skupiają się przede wszystkim na Waszym Skarbie. Nie robię zdjęć w koszykach, bibelotach i przebraniach,to nie mój styl. Lubię, kiedy Maluszek jest na zdjęciach przez Was przytulany, karmiony, kiedy czuje się bezpiecznie owinięty w swój kocyk.

Żebyście mogli czuć się swobodnie i komfortowo w tym dość krótkim czasie po porodzie, najczęściej na sesjach noworodkowych spotykamy się u Was w domu. Fotografując, staram się wytworzyć spokojną, miłą atmosferę, bez błyskania lampami, korzystając tylko ze światła naturalnego, przy cichym dźwięku migawki.

Na co dzień mieszkam i fotografuję w moim ukochanym Olsztynie, znacie #olsztynkocham prawda? Nie znaczy to jednak, że się stąd nie ruszam. Bardzo często na sesje noworodkowe wyjeżdżam poza Olsztyn, śmigam po całej Polsce do moich najmłodszych modeli, bo przecież to oni tu rządzą ;)