Fotografia ślubna oferta

CENNIK

232 234 4136mw

To wyjątkowy rodzaj fotografii - jeden z moich ulubionych.

Dzień Waszego ślubu, to dzień przepełniony emocjami, takimi dobrymi- pełno w nim radości i wzruszeń. Po środku tego wszystkiego Wy jako Para Młoda- najpiękniejsi i najważniejsi, otoczeni najbliższymi osobami.

Reportaż ślubny

Dzień ślubu moich klientów, to dzień kiedy pracuję na pełnych obrotach, fotografuję wszystko, co dzieje się w danej chwili, bez możliwości powtórek, jestem takim Waszym specjalnym reporterem pracującym na bardzo pokojowej misji :) Stąd też nazwa tego rodzaju fotografii: REPORTAŻ ŚLUBNY.

Podczas wykonywania reportażu ślubnego staram się być jak najmniej widoczna, nie przeszkadzać, na pewno nie ustawiać. Jeśli tylko mogę to pomogam dobrą radą, niejednokrotnie przy zapinaniu sukni ślubnej, wpinaniu welonu czy zapinaniu muchy Pana Młodego- możecie mi wierzyć - mam w tym spore doświadczenie :)

Używam bardzo wysokiej jakości sprzętu firmy Canon, jasne obiektywy pozwalają mi na nieoślepianie Was lampą błyskową podczas wykonywania reportażu- szczególnie w czasie przygotowań oraz ślubu, dlatego moja osoba staje się dla Was jeszcze bardziej “niewidoczna”. Zawsze w mojej torbie mam sprzęt zapasowy- zaczynając od drugiego body i obiektywów przez karty pamięci, baterie i lampy.

PLENER ŚLUBNY to moment kiedy pozwalamy sobie na dzikie szaleństwo, bo jak nazwać czerwcowe sesje ślubne o 4 rano tylko po to uchwycić tak krótki moment wschodu słońca, niektórzy z moich klientów dobrze wiedzą o czym mówię i każdy z nich wie też, że było warto ;) Na plenerach ślubnych uwielbiam Waszą spontaniczność, full radości i czułości, przepiękne efekty niskiego słońca. Często klienci pytają mnie, jakie wybrać miejsce na sesję plenerową? nie ma jednoznacznej odpowiedzi, jest tyle pięknych miejsc dookoła, że zawsze coś wspólnie znajdziemy i będzie to bardzo wyjątkowe miejsce.

Na co dzień mieszkam i fotografuję w moim ukochanym Olsztynie, znacie #olsztynkocham prawda? Dlatego głównie moja fotografia ślubna to Olsztyn. Kiedy tylko robi się ciepło, zaczynam zawodowo podróżować, możecie mnie spotkać w Ostródzie, Giżycku, Elblągu, Iławie, Nidzicy, Działdowie, kilka razy w roku ruszam też poza województwo Warmińsko-Mazurskie. Zdarzało mi się wykonywać sesje ślubne w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Toruniu i ukochanym Trójmieście, w którym spędziłam kilka studenckich lat mojego życia. Jak widać, nowe miejsca nie ograniczają mnie zupełnie, wręcz przeciwnie- fotograficznie nakręcają, motywują i inspirują. Moim największym marzeniem jeśli chodzi o fotografię ślubną jest Nowy York, a kiedy wierzy się w marzenia, one zaczynają się spełniać :)

To co, gdzie chcecie się spotkać na sesji?