Fotografia ciążowa oferta

CENNIK

Monika19 Monika34 Monika35

 Niedługo zostaniesz Mamą, to ogromna zmiana w Twoim życiu. Każdy już widzi Twój zaokrąglony brzuszek :)

Właśnie teraz jest bardzo dobry czas, aby uwiecznić ten piękny stan. Najlepszy moment na zrobienie sesji ciążowej to przełom 7 i 8 miesiąca ciąży. To wtedy właśnie Twój ciążowy brzuszek nabiera najładniejszych kształtów, a ty czujesz się jeszcze na tyle dobrze, by zrelaksować się na sesji ciążowej u mnie...TAK! właśnie dobrze przeczytałaś, staram się by taka sesja była dla Ciebie relaksem, czymś bardzo przyjemnym, tu nie ma mowy o spinaniu się, zapomnij! mamy czas, żeby w trakcie sesji wypocząć, już moja w tym głowa...

Żebyś czuła się jeszcze bardziej wyjątkowo, zapewnię Ci profesjonalny makijaż do sesji wykonany przez najlepszą makijażystkę, pomogę w doborze stylizacji.

Twoją sesję ciążową możemy zrobić w plenerze, u Ciebie w domu, lub we wnętrzach, które wybierzesz lub wynajmiesz. To wszystko zależy tylko od Ciebie i od Twojej wygody. Bardzo miło mi będzie też gościć na sesji przyszłego Tatę, często staje się On nieocenioną zakulisową pomocą i jak nikt potrafi wywołać piękny uśmiech na Twojej twarzy. Taka sesja to też dla Niego wspaniała pamiątka.

Na moje sesje ciążowe zapraszam przyszłe Mamy najczęściej do mojego pięknego Olsztyna, znacie #olsztynkocham prawda? Ale ponieważ sam okres ciąży to dla niektórych kobiet też czasami bardzo delikatny zdrowotnie czas, nic nie stoi na przeszkodzie byśmy na takiej sesji brzuszkowej spotkały się nawet w najdalszym zakątku świata. Kiedy istnieje taka potrzeba, pakuję mój aparat i ruszam z radością, bo możecie mi wierzyć, bardzo lubię wykonywać sesje w zupełnie nowych miejscach.