Fotografia kobieca : Zmysłowe sesje na walentynki

fotografia kobieca
Fotografia kobieca : Zmysłowe sesje na walentynki

Pomysł minisesji kobiecych chodził mi po głowie już od jakiegoś czasu. Stwierdziłam, że walentynki to chyba najlepszy czas, bo taka zmysłowa sesja kobieca to świetny prezent dla ukochanego mężczyzny, ale też dla samej siebie. Przychodzi taki moment w naszym życiu, że czujemy, że coś powinno wydarzyć się właśnie teraz, prawda? 

Nie ukrywam, że zorganizowanie takiego maratonu sesji kobiecych to było niesamowte wyzwanie. Nie porwałabym się na to sama. Moją prawą ręką była oczywiście Dorota Mańkowska, bez pomocy której nie zdecydowałabym się na takie sesje, to ona najczęściej dba o makijaż moich klientek podczas przeróżnych fototerapiowych sesji :) To właśnie ona wyczarowała każdej z naszych walentynkowych klientek niesamowity makijaż. Dla Niej też to było nie lada wyzwanie, przecież nie znałyśmy naszych modelek wcześniej, każda miała inną urodę, inne wymagania...Podczas sesji razem z Dorotką starałyśmy się stworzyć domową atmosferę, tak by każda z naszych klientek mogła poczuć się jak najbardziej swobodnie.

Chciałam, aby te sesje kobiece miały klimat domowy, naturalny, a jednocześnie bardzo zmysłowy. Potrzebowałam do tego wnętrz, które staną się klimatycznym tłem do moich zdjęć. Idealnym miejscem okazał się Apartament Kopernik z niesamowitym widokiem na panoramę Olsztyna.

Zdjęcia, które dzisiaj Wam pokażę to tylko niewielki kawałek tego, co otrzymały nasze klientki. Szanując ich prywatność udostępniam tylko te zdjęcia, na które mi pozwoliły, bo wierzcie mi zdjęcia były bardzo różnorodne - od zupełnie nagich po bardzo delikatne, subtelne - zupełnie ubrane, ale nadal pełne zmysłowości. Przez dwa dni zdjęć miałam przyjemność fotografować same piękności : blondynki, rude i brunetki, szatynki, mamy, żony, dziewczyny swoich chłopaków, szczupłe i pełniejsze, bez względu na różnice między nimi, miały coś wspólnego - każdą jedną cechowała niesamowita pewność siebie, świadomość własnego ciała, każda jedna wiedziała i czuła, że to jest właśnie ten czas w życiu, kiedy warto zrobić sobie taki prezent :)

Zaintersowanie tematem zmysłowych sesji kobiecyh przesrosło moje najśmielsze oczekiwania, zatem ruszamy z Dorotą dalej, w świat wielki ;) ale póki co nacieszcie oko...

walentynki 2walentynki 13walentynki 22walentynki 3walentynki 4walentynki 6walentynki 8walentynki 7walentynki 9walentynki 10walentynki 11walentynki 12walentynki 14walentynki 15walentynki 16walentynki 17walentynki 18walentynki 19walentynki 20walentynki 21walentynki 23walentynki 24walentynki 25walentynki 26walentynki 27