Sesja kobieca : Daria

fotografia kobieca
Sesja kobieca : Daria

Przy okazji dzisiejszego wpisu, znowu muszę Wam przypomnieć, że najlepszy pomysł na obdarowanie, tych, których kochacie najbardziej, to przecież VOUCHER NA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ. Nie ma lepszego prezentu, który zatrzyma na zawsze to, co w Was najpiękniejsze. Dlaczego znowu o tym trąbię? Bo dzisiejsza główna bohaterka poniższego wpisu dostała takie zaproszenie na sesję kobiecą do mnie właśnie od swojej Mamy, która chciała, aby Jej piękna córka, miała prezent od niej na zawsze.

FOTOGRAFIA KOBIECA : zmysłowe sesje kobiece

fotografia kobieca
FOTOGRAFIA KOBIECA : zmysłowe sesje kobiece

Bardzo polubiłam te moje zmysłowe maratony sesji kobiecych. Czas, który mogę spędzić w towarzystwie tylu wspaniałych, świadomych własnego piękna kobiet, daje mi siłę i oddech w moim fotograficznym świecie, pozwala tworzyć obrazy pełne zmysłowości i kobiecego wdzięku. Postanowiłam, że maratony sesji kobiecych będą odbywać się cyklicznie, bo i ja i moje piękne klientki lubimy je bardzo. Chciałabym również, aby nie ograniczało nas miejsce sesji, bo przecież wszędzie na świecie są cudowne kobiety, których niezwykłość warto uwiecznić :)

Fotografia kobieca : Zmysłowe sesje na walentynki

fotografia kobieca
Fotografia kobieca : Zmysłowe sesje na walentynki

Pomysł minisesji kobiecych chodził mi po głowie już od jakiegoś czasu. Stwierdziłam, że walentynki to chyba najlepszy czas, bo taka zmysłowa sesja kobieca to świetny prezent dla ukochanego mężczyzny, ale też dla samej siebie. Przychodzi taki moment w naszym życiu, że czujemy, że coś powinno wydarzyć się właśnie teraz, prawda? 

Fotografia kobieca: Zuzia

fotografia kobieca
Fotografia kobieca: Zuzia

Mam taką jedną prywatną modelkę, która na sesje do mnie wraca regularnie co roku, zazwyczaj w okolicach maja, taki mamy już chyba zwyczaj :) Sesje kobiece z Zuzką to czysta przyjemność, za każdym razem jest inaczej, ale zawsze mega kobieco.

Fotografia kobieca: Joanna

fotografia kobieca
Fotografia kobieca: Joanna

Za chwilę pomyślisz : chciałabym mieć takie zdjęcia, ale nieeee, to nie dla mnie....nie umiem pozować, nie podobam się sobie, mam tyle niedoskonałości...skąd znam Twoje myśli? też jestem kobietą ;) każda z nas tak ma, chciałaby, ale....Asia była na tyle odważna, że popełniła ten krok, napisała do mnie, choć też na sesję przyszła z pewną dozą nieśmiałości i to było najpiękniejsze...

Fotografia kobieca: Anna

fotografia kobieca
Fotografia kobieca: Anna

dzisiaj sama zachodzę w głowę jakim cudem zdjęcia z sesji konkursowej z zeszłego roku nie znalazły się wcale na blogu, tylko kilka na moim fp….
otóż do wygrania była sesja kobieca, wraz z makijażem i stylizacją wykonaną przez Makeupownię Marzeny, nie lada atrakcja!!! stąd napłynęło na prawdę sporo zgłoszeń, wygrała Anna, mam bardzo ciepłe wspomnienia z tej sesji,z tamtego dnia. Mam nadzieję, że umilę Wam tą sesją wieczór…