Olek z Dziadkami : sesja rodzinna

fotografia rodzinna
Olek z Dziadkami : sesja rodzinna

Z moją Babcią kojarzy mi się...ciepełko, jedzenie, mnóstwo jedzenia, zadania z matmy i dyktanda przez całą podstawówkę iiii bonusowe kieszonkowe w najlepszych momentach, wiadomo! Ze wszystkich moich dziadków została mi jedna Babcia. Mam prawie 40 lat i moja Babcia ciągle jest przy mnie i naprawdę uważam to za dar. To niesamowita kobieta obdarzona genem długowieczności chyba. Moja prababcia - a Jej mama zmarła, gdy moja Hania miała 3 miesiące, w wieku prawie 100 lat, czyli Hania miała na początku swojego życia przez krótki czas żyjącą praprababcię! Większość rodzeństwa mojej babci ( a było ich trochę) nadal żyje i ma się świetnie, ciekawe co decyduje w ich przypadku o długości życia w całkiem dobrej formie? 

FOTOGRAFIA RODZINNA : Iga i Wojtek z chłopakami

fotografia rodzinna
FOTOGRAFIA RODZINNA : Iga i Wojtek z chłopakami

Kosmos! Wiecie ile mam frajdy z uzupełnienia mojego bloga po tych kilku latach? Odnajduję na dysku miliony zdjęć, o których zapomniałam. Dzisiejsza sesja rodzinna jest sprzed kilku lat i najlepsze w tej sesji jest to, że z głównymi bohaterami spotkałam się w tym samym składzie w tym roku i nawet sobie nie wyobrażacie jak się zmienili. Odkryłam to właśnie dzisiaj wygrzebując te zdjęcia z otchłani mojego dysku. Oczywiście zmienili się tylko chłopcy, bo rodzice dalej są piękni i młodzi i czas ich nie dotyczy. Natomiast to jak zmieniają się dzieciaki to nie mieści się w głowie! Kiedyś pokażę Wam tegoroczną Ich sesję, zdziwicie się jak bardzo można wyrosnąć i dojrzeć przez kilka lat...no dobra sama jestem mamą nastolatków i to zdziwienie towarzyszy mi nieustająco.

Fotografia rodzinna: Kamila i sesja konkursowa

fotografia rodzinna
Fotografia rodzinna: Kamila i sesja konkursowa

Ale dzisiaj niecodzienny dzień- taki, co zdarza się raz na 4 lata, fajna data na pokazanie światu nowego świeżego bloga!

Tematem sesji konkursowej miało być życie codzienne. Kama stwierdziła, że jej życie codzienne to przede wszystkim jej bliscy, więc na sesję zaprosiła i mamę i siostrę z mężem i wspaniałe dzieciaki.

Fotografia rodzinna: Dominika,Kacper, Maks i...

fotografia rodzinna
Fotografia rodzinna: Dominika,Kacper, Maks i...

Przeznaczenie :) dobre słowo, które w związku : mój aparat + TA rodzina znajduje swoje zastowanie jak mało gdzie. Stooo lat temu robiłam (nieśmiało jeszcze) sesję narzeczeńską pewnej parze zakochańców- tak się zaczęła nasza współna przygoda, która niech trwa jak najdłużej. Dzisiaj przyszedł kolejny etap Ich życia do obfotografowania...ciekawi?

Wyniki konkursu

fotografia rodzinna
Wyniki konkursu

dziękuję Wam za wszystkie zdjęcia, które do mnie przysłaliście,

sami przyznajcie, że wspomnienia zapisane na zdjęciach są czymś niesamowitym, mają moc i są tak wiele warte! dlatego ten konkurs, żebyście zobaczyli jak nasza codzienność, bez sztucznych stylizacji i pozowania szczególnego jest cudowna :)