Fotografia rodzinna: Kamila i sesja konkursowa

fotografia rodzinna
Fotografia rodzinna: Kamila i sesja konkursowa

Ale dzisiaj niecodzienny dzień- taki, co zdarza się raz na 4 lata, fajna data na pokazanie światu nowego świeżego bloga!

Tematem sesji konkursowej miało być życie codzienne. Kama stwierdziła, że jej życie codzienne to przede wszystkim jej bliscy, więc na sesję zaprosiła i mamę i siostrę z mężem i wspaniałe dzieciaki.

Spędziłam z nimi kilka fajnych godzin. Dzień był zimny i szary, choć zapowiadało się słonecznie, więc żeby się rozgrzać na dobry początek zaczęliśmy w Hangloose Caffe nad Jeziorem Ukiel. Kamila stwierdziła, że tamtejsze kolorowe kanapy i fotele oraz gorąca czekolada będą najlepsze na przekór temu, co za oknem :) Przez moment nawet cała rodzina grała w plaszówkowe stonogi, dopóki kostki nie zaczęły latać pocałej Hangloose ;) Potem pędziliśmy kilka chwil na lodowisku i pojechaliśmy do Warmiolandii, żeby wyszaleć się do reszty.

to co, może czas pomyśleć nad nowym konkursem...?

(...) dopisek:

Niestety pewna sytuacja zmusiła mnie do usunięcia dużej części zdjęć z sesji, siostra Kamili i jej rodzina nie wyraziła zgody na upublicznienie swojego wizerunku. Wyniknęło to z niezapoznania się przez nich z regulaminem konkursu, o którym podobno nie wiedzieli, a myśleli, że jest to sesja prywatna bez publikacji w sieci...szkoda, największa w tym moja strata, bo zdjęcia były bardzo fajne, a zarazem nauczka na przyszłość ;

fotografia rodzinna olsztynfotografia rodzinna olsztynfotografia rodzinna olsztynfotografia rodzinna olsztynfotografia rodzinna olsztynfotografia rodzinna olsztynfotografia rodzinna olsztynfotografia rodzinna olsztynfotografia rodzinna olsztynfotografia rodzinna olsztynfotografia rodzinna olsztyn