Uwaga Konkurs!

fotografia rodzinna
Uwaga Konkurs!

Ogłaszam konkurs, kto jest cierpliwy, niech się wczyta, kto ma ochotę na niecodzienną sesję w codziennym klimacie, niech bierze udział!

Do konkursu zainspirowały mnie wspaniałe zdjęcia z epoki PRLu, których teraz w czeluściach internetu znaleźć nie mogę, ale dokumentowały życie codzienne, pokazując ducha tamtych czasów w bardzo fajny estetyczny artystycznie sposób, bez stylizacji, akcji i koszyków.

Od dawna mam ochotę zrobić komuś sesję, tak strasznie naturalną w jego życiu codziennym, jak je, siedzi przy kompie, czy przy książce, gotuje, spaceruje, przebiera dziecko, lub wyprowadza psa, jak rozmawia z drugim człowiekiem, pije kawę w kawiarni czytając gazetę, gra w szachy, lub je popcorn w kinie, jak jest w domowym dresie, albo wielkim swetrze(bo w końcu listopad), jak za bardzo nie pozuje, tylko żyje swoim życiem, taką do której wróci po latach i będzie pamiętał, że nie siedział wtedy na sztywno na tle, tylko że tak wyglądało jego życie w roku 2015. W skrócie - taki reportaż z Twojego dnia codziennego, ale sfotografowany w sposób estetyczny, w miłości do światła zastanego, pokazujący jak najwięcej piękna w Twojej codzienności…co o tym myślisz?

Podoba Ci się moja wizja? Dlatego zapraszam Ciebie do konkursu, zasady poniżej:

1. konkurs trwa od 4.11.2015- 18.11 2015 (do godz. 15)
    ogłoszenie wyników nastąpi 19.11.2015

2. w konkursie może wziąć udział osoba powyżej 18-go roku życia

3. zgłoszenie do konkursu polega na wysłaniu drogą mailową na adres : nataliajaskowska@wp.pl
(w temacie : KONKURS)
zdjęcia z rodzinnego albumu, które najlepiej obrazuje temat ŻYCIE CODZIENNE, ale wykonanego przed rokiem 2000, czyli z czasów, gdy nie mieliśmy jeszcze smartfonów, aparatów w zegarkach i na kaskach, jednym słowem, zmuszam zgłaszającego się do sięgnięcia po album i do obudzenia wspomnień ;) można razem ze zdjęciem(kto lubi pisać) opisać historie związaną ze zdjęciem

4. Wygra osoba, której zdjęcie(z tych nadesłanych do mnie) najbardziej mnie poruszy ( czyt. wzbudzi emocje: śmiech, radość, zaskoczenie, smutek, wzruszenie, zaciekawienie…itd.), wybór będzie zatem jak najbardziej subiektywny

5. Nagrodą w konkursie będzie sesja reportażowa dotyczącą życia codziennego wygranej osoby,wykonana przez mnie na terenie Olsztyna, w terminie ustalonym wspólnie przez mnie i osobę, która wygrała konkurs(ale najpóźniej do 30.04.2016 r.). Efektem końcowym sesji będzie 20 zdjęć wybranych przez mnie i poddanych obróbce graficznej, przekazanych zwycięzcy konkursu drogą internetową.

6. Osoba chcąca wziąć udział w konkursie, w momencie zgłoszenia- czyli w momencie wysłania zdjęcia na mój adres mailowy- automatycznie deklaruje, że przeczytała regulamin, pozwala na publikację swojego konkursowego zdjęcia( i ewentualnie opisu) na moich stronach, pozwala na publikację zdjęć z sesji, która jest wygraną konkursową, również na moich stronach bez żadnych roszczeń finansowych z tytułu publikacji tych zdjęć, oświadcza, że gdyby sama chciała publikować zdjęcia zrobione przez mnie, zawsze użyje nazwiska autora zdjęć do podpisania zdjęcia.

7. Wygrana nie podlega wymianie na gotówkę, nagrody rzeczowe bądź inny rodzaj sesji u mnie.


to pisałam ja, natalia jaśkowska :*
bawcie się dobrze oglądając rodzinne albumy, a ja czekam na wasze zgłoszenia