Fotografia rodzinna: Emilka&Monika&Ina

fotografia rodzinna
Fotografia rodzinna: Emilka&Monika&Ina

sesja rodzinna nietypowa, bo to sesja dwóch sióstr, do tego urodzonych tego samego dnia, sesja na której pojawił sie też mały gość,w zasadzie gościówa- Ina córka Moniki.

Ponizsza sesja to temat bardzo blogowy :) Emilka i Monika to bardzo kreatywne dziewczyny, prowadzące nie jednego, razem kilka blogów o tematyce bardzo życiowej, w każdym tego słowa znaczeniu :)

http://eforevent.pl

http://www.tekstualna.pl

http://love2work.pl

http://zrobto.no

pewnie nie jedno cudo powstanie jeszcze spod ich pisarskiej ręki, a zaczęło się właśnie od bloga, blogów, mnóstwa blooogów, czyli na spotkaniu blogerek, gdzie byłam zaproszona jako fotograf, by w sposób swój bardzo fotograficzny pokazać, co się tam działo. Postanowiłam też do koszyczka z giftami dla blogerek wrzucić zaproszenie do siebie na sesję, co prawda żadna z sióstr jego nie wylosowała, ale przebiegłość Emilki i zdolność negocjacji sprawiły, że to właśnie ona została właścicielką bonu z zaproszeniem na sesję do fototerapii, ależ była radość!!! moja i Emilki oczywiście!

Właścicielka zaproszenia bardzo chciała rodzinną kobiecą sesję, ze swoją siostrą, mamą i siostrzenicą, bo jak wiadomo nie od dziś - siła jest kobietą, świat kobietą stoi iii Kopernik była kobietą! bardzo pomysł takiej pokoleniowo kobiecej sesji mi się spodobał. Efekt finalny sesji był trochę inny niż założyłyśmy - mama Emilki i Moniki nie dotarła na sesję, Ina prawie całą smacznie przespała pod czujnym okiem taty (też bloger znacie Tatowego?) ale kobiet i tak nie brakowało - nad stylizacją sióstr czuwała całą sesję Sylwia z HugTheSuff , a makijaż do sesji wykonała Marzena Tarasiewicz z Makeupowni, zatem było bardzo kobieco, bardzo wesoło, bardzo marynarsko!

 

sesja rodzinna olsztynsesja rodzinna olsztynsesja rodzinna olsztynsesja rodzinna olsztynsesja rodzinna olsztynsesja rodzinna olsztynsesja rodzinna olsztynsesja rodzinna olsztynsesja rodzinna olsztynsesja rodzinna olsztynsesja rodzinna olsztynsesja rodzinna olsztynsesja rodzinna olsztyn