Fotografia noworodkowa: Alanek

fotografia noworodkowa
Fotografia noworodkowa: Alanek

Alanek, niezwykle przystojny młody mężczyzna, bliski mojemu sercu za sprawą swojej cudownej mamy, to od piewrszych dni swojego życia model- słowo! rzadko sie zdarza, żeby noworodek w tych krótkich chwilach kiedy nie śpi tyle razy uśmiechał się sam z siebie słysząc dźwięk migawki.

Z mamą Alana- Madzią znam się już hoho! od czasów studiów, tych moich piewrszych i epizodycznych, bo trwały tylko rok ( na szczęście!). Zdarzyło się tak w moim życiu, że przez rok studiowałam na budownictwie, czekając na kolejną szansę w drodze do architektury...to był ciężki rok, ale całe dobro jakie z niego wyniosłam, to właśnie Madzia- jedna z tych osób, która wierzyła w moją karierę fotograficzną od początku :) cieszę się, że mogę towarzyszyć jej z moim apartem w ważnych momentach życia, cieszę się, że mogłam uwiecznić pierwsze dni Alanka.

Pierwsze zdjęcie, to pomysł Madzi, przyjeżdżała do mnie co jakiś czas od początku ciąży, powstała z tego piękna opowieść :)

fotografia ciążowa olsztynfotografia noworodkowa olsztynfotografia noworodkowa olsztynfotografia noworodkowa olsztynfotografia noworodkowa olsztynfotografia noworodkowa olsztynfotografia noworodkowa olsztynfotografia noworodkowa olsztynfotografia noworodkowa Olsztynfotografia noworodkowa Olsztynfotografia noworodkowa Olsztynfotografia noworodkowa Olsztynfotografia noworodkowa Olsztynfotografia noworodkowa OlsztynAlanek 27Alanek 33Alanek 34Alanek 36Alanek 38fotografia noworodkowa olsztynfotografia noworodkowa olsztyn