Fotografia reklamowa: Poofi

fotografia reklamowa
Fotografia reklamowa: Poofi

Poofi to firma, którą zapewne wiele z nas - MAM zna. Znajdziemy w niej wszystko, co potrzebne kobietom w ciąży jak i maluszkom- zarówno tym najmniejszym i tym trochę starszym. Doceniają tę firmę znane gwiazdy i nowoczesne mamy lubiące dobry styl i wygodę.  Jakiś czas temu miałam przyjemność wykonać dla Poofi sesję reklamową.  Nasza współpraca z Kasią- załozycielką Poofi- wywiązała się na płaszczyźnie BiznesMam- cyklu wywiadów u Tekstualnej.

Sesja odbyła sie w eleganckim warszawskim apartamencie. Miała na celu pokazanie produktów Poofi w bardzo lifestylowym stylu, czyli w moim ulubionym temacie jesli chodzi o sesje rodzinne i dziecięce. Nie ukrywam, czułam się jak ryba w wodzie mając do dyspozycji wspaniałych modeli, idealny apartament, produkty najwyższej jakości i przede wszystkim klienta, z którym nadawałam na tych samych falach- to bardzo cenne w mojej pracy. Ciekawi efektów?

fotografia reklamowa warszawa

fotografia reklamowa warszawafotografia reklamowa warszawafotografia reklamowa warszawafotografia reklamowa warszawafotografia reklamowa warszawafotografia reklamowa warszawafotografia reklamowa warszawafotografia reklamowa warszawaIMG_6477IMG_6606IMG_6809IMG_6846IMG_7197http://fototerapia.prosatis.pl/a_sesja-reklamowa-poofi_6.htmlfotografia reklamowa warszawafotografia reklamowa warszawafotografia reklamowa warszawa