Plener Ślubny o wschodzie słońca : Marta i Paweł

fotografia ślubna
Plener Ślubny o wschodzie słońca : Marta i Paweł

No hej w poniedziałek!!! W weekendowym głosowaniu na moim instastory większość wybrała na dzisiejszy poranek na blogu sesję plenerową o wschodzie słońca. Reportaż ślubny Marty i Pawła też się pojawi- obiecuję, ale w późniejszym terminie ;)

Lubicie rano wstawać? U mnie to bywa różnie, ale jak mam dobrą motywację - wstaję choćby o 3 rano z uśmiechem nawet ;) Na pewno kilka razy w roku ta radość z bardzo rannej pobudki się wydarza w moim sercu, połączona trochę z niecierpliwością, wymieszana z odrobiną ekscytacji i ciekawości...To wtedy, gdy lecę Was fotograwować o wschodzie słońca. Z Martą i Pawłem zaczęliśmy nasz plener ślubny około 4:30, to znaczy mniej więcej tyle, że przynajmniej Marta wstała wtedy koło 3 i wiecie co? Przywitała mnie najpiękniejszym uśmiechem :))) 

Niektórzy myślą, że zmuszam moje Młode Pary siłą i przemocą do wstawania o tak nieludzkich godzinach na te poranne sesje, otóż nic z tych rzeczy!!! :P Oni sami chcą, serio! Ja daję im wybór przy słonecznej pogodzie- wschód albo zachód słońca, opowiadam o zaletach jednej i drugiej pory, ale decyzja zawsze leży po stronie głównych bohaterów, a że spotykam na swojej drodze czasami szaleńców i wariatów to bywa, że gdy Wy dopiero budzicie się do pracy- my w środku lata kończymy już sesję, pijemy ciepłą herbatkę i cieszymy się magicznymi wspomnieniami sprzed kilku godzin. 

Na początku takiej rannej sesji ślubnej nie jest za ciepło, nawet w środku upalnego lata, bo zaczynam fotografować jeszcze kilka chwil przed samym wschodem słońca, ratujemy się na różne sposoby ;) Marta na przykład zabrała ze sobą swój prezent z wieczoru panieńskiego od niesamowitych dziewczyn - kurtkę dżinsową (lub jak kto woli jeansową) z napisem BRIDE! bardzo bardzo bardzo lubię taki luz w eleganckiej stylizacji, no powiedzcie sami, czyż nie jest bomba?!?

To co poranna kawa gotowa? to chyba akurat najlepszy czas na przerwę w pracy i kilka słonecznych zdjęć pełnych miłości do drugiego śniadania, prawda?

suknia Marty : LA.LILA

kwiaty : Fiołki Aniołki 

 

zdjęcia ślubne o wschodzie słońcazdjęcia ślubne o wschodzie słońcazdjęcia ślubne o wschodzie słońcazdjęcia ślubne o wschodzie słońcazdjęcia ślubne o wschodzie słońcazdjęcia ślubne o wschodzie słońcazdjęcia ślubne o wschodzie słońcarustykalna sesja ślubnarustykalna sesja ślubnarustykalna sesja ślubnarustykalna sesja ślubnarustykalna sesja ślubnarustykalna sesja ślubnarustykalna sesja ślubnarustykalna sesja ślubnarustykalna sesja ślubnaślub rustykalny w klimacie bohoślub rustykalny w klimacie bohoślub rustykalny w klimacie bohoślub rustykalny w klimacie bohoślub rustykalny w klimacie bohoślub rustykalny w klimacie bohoślub rustykalny w klimacie bohoślub rustykalny w klimacie bohoślub rustykalny w klimacie bohofotograf ślubny w Olsztyniefotograf ślubny w Olsztyniefotograf ślubny w Olsztyniefotograf ślubny w Olsztyniefotograf ślubny w Olsztyniefotograf ślubny w Olsztynienajpiękniejszy plener ślubny najpiękniejszy plener ślubny najpiękniejszy plener ślubny najpiękniejszy plener ślubny najpiękniejszy plener ślubny najpiękniejszy plener ślubny najpiękniejszy plener ślubny najpiękniejszy plener ślubny najpiękniejszy plener ślubny fotografia ślubna o wschodzie słońcafotografia ślubna o wschodzie słońcafotografia ślubna o wschodzie słońcafotografia ślubna o wschodzie słońcafotografia ślubna o wschodzie słońcafotografia ślubna o wschodzie słońcafotografia ślubna o wschodzie słońcanaturalna fotografia ślubnanaturalna fotografia ślubnanaturalna fotografia ślubnanaturalna fotografia ślubnanaturalna fotografia ślubna