Promocja wiosenna

Promocja wiosenna

Jest! Dzisiaj właśnie, w końcu!!! Podobno już przyszła, nawet słońce przyniosła i uśmiech i lepsze samopoczucie. Ogólnoludzka radość z powodu wiosny dopadła i mnie i oszalałam i przynoszę Wam prezent w postaci promocji wszelkich, różnorodnych promocji, to normalnie się nie zdarza!

Powstał pomysł: co tydzień- w każdy poniedziałek do końca kwietnia nowa promocja, każda trwać będzie tylko 7 dni, żeby z niej skorzystać trzeba będzie podpisać umowę w tygodniu, w którym będzie trwała dana promocja, czas na zrealizowanie sesji ślubnej wykupionej w promocji - do końca 2017 roku, czas na wykorzystanie pozostałych sesji rodzinnych, dziecięcych, noworodkowych, kobiecych, ciążowych, portretowych, wykupionych w czasie trwania promocji- do końca września 2016.

To co, ciekawi promocji na ten tydzień?!?

całe -10% na każdą sesję i każdy pakiet fotografii ślubnej!!!

Dla każdego, kto udostępni tą wiadomość na swojej fajsbukowej tablicy, bądź instagramie, zamiast -10% dostanie -15% od aktualnych cen ;)

Więc każdy, kto jeszcze się waha , czy to dobry czas na sesję, to teraz teraz jest ten czas. Aktualne cenniki znajdziecie w zakładce OFERTA. Powyższa promocja trwa do świątecznej niedzieli 27.03.2016r.  

CZAS START!